[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true” ajax=”true”]

آدرس داروخانه :

مشهد – خیابان این سینا – نرسیده به سه راه ادبیات – نبش ابن سینا 6 – داروخانه شبانه روزی دکتر مقدم

تلفن های تماس:

پیگیری سفارشات:

پرسش و پاسخ

دراگ لند دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد، نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت دراگ لند با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

شما مشتریان گرامی می توانید از طریق تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل، ارسال تیکت و یا ارسال پیام از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید. واحد پشتیبانی فروشگاه 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

شما می توانید از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید. همچنین امکان واریز بانکی یا واریز کارت به کارت به شماره حساب‏‌های اعلام شده در صفحه پرداخت نیز وجود دارد. همچنین امکان سفارش تلفنی نیز وجود دارد.

مدت زمان ارسال محصولات به دلیل تنوع کالا و تعدد تامین کنندگان برای هر جنس متفاوت می باشد. به صورت معمول اجناس در مشهد نهایتا ۴۸ ساعت بعد از ثبت سفارش در روزهای کاری و در شهرستانها بین ۳ تا ۴ روز کاری در سراسر کشور پهناور ایران به دست مشتری می رسد. برای اجناسی که مدت زمان ارسال آن بیشتر از سایر اجناس معمول باشد برای اطلاع مشتری در توضیحات محصول ذکر خواهد شد.

برای مشاهده لیست کامل پرسش و پاسخ ها به صفحه پرسش و پاسخ مراجعه نمایید.

چنانچه پس از مطالعه پرسش و پاسخ ها، موفق به پیدا کردن جواب سوال خود نشدید، برای راهنمایی بیشتر با واحد پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید.