نمایش 1–12 از 41 نتیجه

ضدآفتاب رنگی پوست چرب بژ تیره درمالیفت | مدل سانلیفت SPF 50

99,800 تومان

کرم ضد آفتاب بیکن مناسب پوست خشک – رنگ بژ طبیعی | SPF50

211,000 تومان

ضد آفتاب رنگی پوست خشک بژ طبیعی درمالیفت | مدل سان لیفت SPF50

89,800 تومان

ضد آفتاب رنگی پوست خشک بژ روشن درمالیفت | SPF50 حجم 40 میلی لیتر

99,800 تومان

ضدآفتاب رنگی پوست چرب بژ روشن درمالیفت | SPF50 – حجم 40 میلی لیتر

99,800 تومان

ضد آفتاب فیوژن واتر +SPF50-ایزدین

417,000 تومان

ضد آفتاب بدون رنگ فاقد چربی لاکویینتا | SPF50

386,000 تومان

ضد آفتاب رنگی فاقد چربی لاکویینتا | SPF50 | بژ طبیعی

437,300 تومان

ضد آفتاب فاقد چربی رنگ بژ طلایی لاکویینتا | SPF50

575,000 تومان

کرم ضد آفتاب رنگی پوست چرب بیکن | بژ تیره

115,600 تومان

کرم ضدآفتاب بیکن پوست چرب رنگی | بژ طبیعی

185,500 تومان

کرم ضد آفتاب رنگی پوست چرب بژ روشن بیکن | spf50

211,000 تومان

 خرید کرم ضد آفتاب – زمان مناسب برای خرید ضد آفتاب

شاید فکر کنید خریدکرم ضدآفتاب فقط مختص فصول گرم و تابستان است. اما این یک باور غلط است و طبق تحققیقات باید در تمام فصول از ضد آفتابی مناسب برای پوستتان استفاده کنید. پس به یاد داشته باشید زمانی که ضدآفتابتان رو به تمام شدن است، بهترین زمان برای خرید کرم ضد آفتاب جدید است.
در ادامه با هم می‌بینیم چه زمان باید از انواع ضدآفتاب استفاده کرد:

 • هر روز از ضد آفتاب استفاده کنید، حتی اگر هوای بیرون، بارانی یا ابری باشد. حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه قبل از بیرون رفتن کرم ضد آفتاب را روی پوست بزنید.
 • اشعه UVA خورشید از طریق پنجره های اتومبیل و شیشه ها نیز عبور می کند، بنابراین حتی اگر فقط قصد رانندگی دارید، هنوز هم باید از ضد آفتاب استفاده کنید.
 • هر یک ساعت و نیم بعد از عرق کردن یا شنا کردن، ضد آفتابتان را تجدید کنید. توجه داشته باشید که اگر از فاندیشین یا کرمپودر استفاده می‌کنید، ابتدا ضد آفتاب بزنید و سپس فاندیشن را استفاده کنید.
 • تصور دیگری که به طور غلط بین مردم جا افتاده این است که اگر نور آفتاب نباشد، اشعه ماورا بنفش نمی تواند به پوست نفوذ کند؛ اما شما باید همیشه از ضد آفتاب استفاده کنید زیرا حداکثر ۴۰ درصد از اشعه ماوراء بنفش خورشید در روز کاملاً ابری نیز به زمین می رسد.

 در هر زمانی از روز ( ازطلوع افتاب تا غروب افتاب و با هر شرایط اب و هوایی) باید ضد آفتاب بزنید و هر ۲ ساعت آن را تمدید کنید تا فاکتور حفاظتی روی پوستتان حفظ شود

زمان استفاده از ضد آفتاب

خرید کرم ضد آفتاب با SPF مناسب |  Sun Protection Factor

پرتوهای نور خورشید شامل دو دسته UVB (عامل آفتاب سوختگی) و UVA (عامل ابتلا به سرطان پوست) هستند که از شدت UVB در فصول سرد کاسته می‌شود اما UVA  اینطور نیست و می‌تواند از شیشه پنجره نیز عبور می‌کند و می‌تواند پوست را در مواجهه با سرطان پوست قرار دهد.
SPF یا در فارسی به معنی فاکتور و میزان محافظت از نور خورشید می‌باشد.  هنگام خرید کرم ضد آفتاب درجه یا عدد spf درج شده روی کرم دقت کنید؛ این عدد نشان دهنده این است که قبل از اینکه پوست دچار آفتاب سوختگی شود، تا چه حد می‌تواند زیر نور آفتاب بماند. هر چه این عدد بزرگتر باشد، به همان نسبت قدرت بیشتری برای محافظت از پوست دارد.


ضد آفتاب‌ها با  هر میزان  SPF باید هر دو ساعت یک بار تجدید شوند؛ زیرا SPF  بالاتر ضامن دوام بیشتر روی پوست نیست.


نکته مهم هنگام خرید کرم ضد آفتاب

نکته مهم برای خرید کرم ضد آفتاب، توجه به تاریخ انقضا و اصالت کالا است. این نکته بایستی در برندهای خارجی بیشتر مورد توجه قرار گیرد. با خرید کرم ضد آفتاب از داروخانه‌های معتبر، نگران اصل بودن کالا نخواهید بود و همچنین می‌توانید با قیمتی مناسب کرم موردنظر خود را بخرید.

برای خرید کرم ضد آفتاب مناسب باید انواع ضد آفتاب ها را بشناسید

بطور کلی ضدآفتاب ها به دو دسته کلی فیزیکی و شیمیایی تقسیم می‌شوند. اما دسته‌بندی های دیگری نیز بر اساس نوع پوست و کاربرد نیز وجود دارد.

 1. ضد آفتاب فیزیکی

  ضد آفتاب فیزیکی یا معدنی یا مینرال (mineral)  حاوی دو ماده دی اکسید تیتانیوم و اکسید روی هستند. این مواد به عنوان فیلتر و مسدود کننده عمل می‌کنند و پرتوهای مضر خورشید را در لایه‌های سطحی پوست منعکس می‌کنند.
  ضد آفتاب های فیزیکی بیشتر به خانومهای باردار، کودکان و کسانی که پوست خیلی حساسی دارند، توصیه می‌شود.
 2. ضد آفتاب شیمیایی

  ضد آفتاب های شیمیایی (Chemical) از اکسی بنزن، اکتینوکسات، اکتیسالات و آووبنزون و بیش از 30 ماده مختلف دیگر تشکیل شده اند و در لایه‌های بالایی پوست باعث پراکندگی و انحراف اشعه مضر خورشید شده و با واکنش شیمیایی تبدیل اشعه‌ی فرابنفش به گرما و غیرفعال کردن آن منجر به محافظت از پوست می‌شوند.
  به زبان ساده، ضد آفتاب شیمیایی بر عکس عملکرد آینه ای ضد آفتاب فیزیکی، نور خورشید را جذب کرده و تاثیرات منفی آن را خنثی می‌کند. به همین دلیل توضیه می‌شود که 15 دقیقه قبل از اینکه در معرض آفتاب قرار بگیرید از آن استفاده کنید.

قیمت کرم ضدآفتاب – تصور غلط در مورد قیمت کرم ضد آفتاب

راز بزرگی که باید هنگام خرید کرم ضد آفتاب بدانید این است که، قیمت بالا یا پایین کرم‌های ضد آفتاب به معنی کیفیت بالا یا پایین محصولات نیست. این پوست شماست که تعیین می‌کند کدام کرم را با چه قیمتی تهیه کنید.
از آنجا که کرم‌های ضدآفتاب (خارجی و ایرانی) تنوع بالایی دارند بهتر است با توجه به نیاز پوستتان و بررسی مواد و عناصر تشکیل دهنده آن، مناسب‌ترین کرم را خریداری کنید.

 خرید کرم ضد آفتاب؛ ویژگی های ضد آفتاب

ضد آفتاب طیف گسترده: هرچه طیف ضد آفتاب گسترده تر باشد، قابلیت کاور پوست در مقابل اشعه‌های مضر فرابنفش (UVA – UVB) نیز بیشتر خو.اهد بود. لک های پوستی و چین و چروک ها از جمله آسیب های اشعه UVA  به شمار می آیند. خشکی و سوختگی پوست نیز نتیجه آثار زیان‌بار اشعه UVB است.
اگر هنگام خرید ضد آفتاب، یک کرم با طیف گسترده انتخاب کنید، پوست شما از هر دوی این اشعه‌ها مصون خواهد ماند.

SPF حداقل 30: یک ویژگی خیلی مهم در کرم های ضد آفتاب میزان اس پی اف آن‌هاست. اگر عدد spf از 30 بیشتر باشد، درصد محافظت کرم از پوست هم افزایش می‌یابد.

ضد آب بودن: این ویژگی دوام و ماندگاری محصول را بالا می‌برد و بعد از عرق کردن تقریبا 1 ساعت کرم را روی پوست حفظ می‌کند.

خرید آنلاین کرم ضد آفتاب

بهترین جا برای خرید محصولات آرایشی بهداشتی اصل و باکیفیت داروخانه است. شما می‌توانید به راحتی از طریق اینترنت و آنلاین انواع کرم های ضد آفتاب مناسب برای پوستتان را به داروخانه دراگ لند سفارش دهید و در کمترین زمان آن را تحویل بگیرید.

نحوه استفاده از انواع ضد آفتاب

همانطور که گفتیم کرم ضدآفتاب باید در همه فصول و تحت هر شرایطی استفاده شود؛ اما نکته مهم در استفاده از کرم ضد آفتاب تجدید آن است.

نحوه استفاده از ضدآفتاب